Közép-Magyarországi Regionális Képviselet:
Budapest, Pest megye

 

Rácz Ferenc regionális ügyvivő

1086 Budapest, Magdolna u. 5-7.

Mobil: +36-70-3720-041

Fax: +36-1-323-5390

E-mail: racz.f@vasasok.hu

 

Észak-Magyarországi Regionális Képviselet:
Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves, Nógrád megyék

3526 Miskolc, Zsolcai Kapu 1.

Telefon: +36-46-411-180

 

Hajdu Antal regionális ügyvivő

Mobil: +36-70-4178-455

E-mail: hajdu.a@vasasok.hu

 

 Széll László Heves megyei ügyvivő

3300 Eger, Kistályai u. 2. (ZF Hungária Kft.)

Mobil: +36-30-3490-535

E-mail: laszlo.szell@zf.com

 

 

Észak-Alföldi Regionális Képviselet:
Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Jász-Nagykun-Szolnok megyék

Csobán János regionális ügyvivő

4025 Debrecen, Antall József utca 16.

Mobil: +36-70-455-5696

E-mail: csoban.j@vasasok.hu

Közép-Dunántúli Regionális Képviselet:
Veszprém, Fejér, Komárom-Esztergom megyék

 

Holly László regionális ügyvivő

8000 Székesfehérvár, Zombori út 2.

Telefon: +36-22-316-216

Mobil: +36-70 333 5430

E-mail:holly.l@vasasok.hu

 

 

 

Dél-Alföldi Regionális Képviselet:
Bács-Kiskun, Békés, Csongrád megyék

 

Bere Ferenc regionális ügyvivő

6800 Hódmezővásárhely, Bajcsy-Zsilinszky u. 70.

Mobil: +36-70-4555-694

E-mail: bere.f@vasasok.hu

 

 

 

Nyugat-Dunántúli Regionális Képviselet:
Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala megyék

Gede Richárd Győr-Moson-Sopron megyei ügyvivő

9023 Győr, Csaba u.16.

Mobil: +36 70 334 8714

E-mail: gede.r@vasasok.hu

 

dr. Kocsi Béla Zala megyei ügyvivő

8900 Zalaegerszeg, Jókai u. 9.

Mobil: +36-70-684-9307

E-mail: kocsi.b@vasasok.hu

 

 

 

 

Dél-Dunántúli Regionális Képviselet:
Baranya, Tolna, Somogy megyék

 

Benke Norbert regionális ügyvivő

7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky Endre u. 14.

Mobil: +36-70-4555-692

E-mail: benke.n@vasasok.hu

 

bakony.jpgcib.jpgcontessa_vasas.jpgcorvin.jpggosztolavasas.jpghoteleuropa.jpgpraktikervasas.jpgvodafone.jpgbakony.jpgcib.jpgcontessa_vasas.jpgcorvin.jpggosztolavasas.jpghoteleuropa.jpgpraktikervasas.jpgvodafone.jpg
TOP